ورود کاربر

گران ترین سکه جهان

گران ترین سکه جهان

وبگاه پرستاررکورد گران ترین سکه جهان متعلق به سکه دو عقاب 1933 () است که در 31 ژانویه 2002 در امریکا به قیمت 7590020 دلار (هفت میلیون و پانصد و نود هزار و بیست دلار) فروخته شد. این سکه طلای 20 دلاری مربوط به سال های 1792 است. این سکه در بورس خرید و فروش سکه های قدیمی و سکه های زیر خاکی نیویورک به فروش رفت که قیمت آن حدود 4856370 پوند بود. از سال 1850 سکه طلا غیر قانونی شد و دیگر سکه طلا ضرب نشد. اما بورس به خرید و فروش سکه طلا و سکه های زیرخاکی طلا، نقره، برنز ادامه می دهد. آیا شما سکه ای برای فروش دارید؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com