ورود کاربر

آکادمی گینس-اشیاء

پر ظرفیت ترین ساختمان جهان

پر ظرفیت ترین ساختمان جهان

وبگاه پرستاربرج ابراج البیت (Abraj Al Bait Towers) در مکه عربستان سعودی از نظر ظرفیت بزرگترین ساختمان جهان است. این هتل 12 طبقه ای دارای ظرفیت 65000 مسافر در 601 متر ارتفاع است و مساحت زمین آن حدود 310 هزار متر مربع است. این برج رکورد بزرگترین ساختمان غیر صنعتی، پر ظرفیت ترین هتل و بزرگترین زیستگاه انسانی مجتمع را دارد.

بلندترین ساختمان جهان

بلندترین ساختمان جهان

وبگاه پرستاربلندترین ساختمان جهان برج خلیفه ( Burj Khalifa) در امارات متحده عربی است. در رکورد گیری ژانویه 2009 این برج دارای ارتفاع 828 متر بوده است که آن را به بلندترین ساختمان ساخت بشر تبدیل می کند. در رده دوم ایستگاه رادیو ورشو مجارستان است که با 646.38 متر در سال 1991 بازسازی شده است.

گرانترین ساخته دست بشر

گرانترین ساخته دست بشر

وبگاه پرستارگرانترین شی ساخت دست بشر که دارای رکورد است، ایستگاه فضایی بین المللی است که حدود 100 بیلیون دلار هزینه داشته است.

سریعترین ارتباط اینترنت دنیا

سریعترین ارتباط اینترنت دنیا

وبگاه پرستارطبق گزارش سیسکو، کره جنوبی دارای بهترین سرویس پهن باند دنیا است و به طور متوسط خروجی آن 5/33 مگابیت در ثانیه است – تقریبا سه برابر سرعت آن در هنک کنگ که رتبه دوم را دارد و به طور متوسط 17 مگابیت در ثانیه آپلود می کند که بازهم دو برابر هنک کنگ است و دارای پوشش اینترنت 100 درصدی در کل کشور است.

گران ترین سکه جهان

گران ترین سکه جهان

وبگاه پرستاررکورد گران ترین سکه جهان متعلق به سکه دو عقاب 1933 () است که در 31 ژانویه 2002 در امریکا به قیمت 7590020 دلار (هفت میلیون و پانصد و نود هزار و بیست دلار) فروخته شد. این سکه طلای 20 دلاری مربوط به سال های 1792 است. این سکه در بورس خرید و فروش سکه های قدیمی و سکه های زیر خاکی نیویورک به فروش رفت که قیمت آن حدود 4856370 پوند بود. از سال 1850 سکه طلا غیر قانونی شد و دیگر سکه طلا ضرب نشد. اما بورس به خرید و فروش سکه طلا و سکه های زیرخاکی طلا، نقره، برنز ادامه می دهد. آیا شما سکه ای برای فروش دارید؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com