ورود کاربر

آکادمی گینس-گیاهان

بلندترین آفتاب گردان جهان

بلندترین آفتاب گردان جهان

وبگاه پرستاربلندترین گل آفتاب گردان جهان 9.17 متر طول دارد و توسط هانس پیتر شیفر از آلمان کاشته شده است و در 28 آگوست 2014 رکورد گیری شده است. شیفر قبلا هم دو بار این رکورد را داشته است.

بزرگترین پیتزای جهان

بزرگترین پیتزای جهان

وبگاه پرستاربزرگترین پیتزای جهان 1261.65 متر مربع مساحت دارد و توسط دویلیو ناردی (Dovilio Nardi) ایتالیایی در شهر رم آماده شده است و 13 دسامبر 2012 به ثبت رسیده است. وی این پیتزا را اتاویا (Ottavia) نامیده است که کلمه ای لاتین بوده و به معنی پسر هشتم است.

سنگین ترین کاهوی جهان

سنگین ترین کاهوی جهان

وبگاه پرستاربزرگترین کاهوی جهان 62.71 کیلوگرم وزن دارد و در ایالت آلاسکا توسط اسکات ای. راب (Scott A. Robb) آمریکایی در 31 آگوست 2012 به ثبت رسیده است. این مرد رکورد دار بزرگترین سبزیجات زیادی است از جمله رکورد بزرگترین کدوی دنیا را دارد.

بزرگترین هندوانه جهان

بزرگترین هندوانه جهان

وبگاه پرستاربزرگترین هندوانه جهان 159 کیلوگرم وزن دارد و توسط کریس کنت (Chris Kent) آمریکایی از ایالت تنسی در 4 اکتبر 2013 به ثبت رسیده است.

سنگین ترین لیموی جهان

سنگین ترین لیموی جهان

وبگاه پرستارسنگین ترین لیموی جهان 5.265 کیلوگرم وزن دارد و توسط آرون ساموئل (Aharon Shemoel) اسرائیلی در 8 ژانویه 2003 به ثبت رسیده است. قطر لیمو 74 سانتیمتر و طول آن 35 سانتی متر بوده و به صورت دوقلو رشد کرده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com