ورود کاربر

بزرگترین کروکودیل زنده

بزرگترین کروکودیل زنده

وبگاه پرستارکاسیوس (Cassius) یک کروکودیل آب شور استرالیایی است که بزرگترین کروکودیل اسیر زنده جهان با طول 5.48 متر است. کروکودیل های آب شور استرالیایی (Crocodylus porosus) بزرگترین و ترسناک ترین گونه جهان محسوب می شوند. این گونه بیشتر از 100 سال عمر می کند و طولش به 7 متر و وزنش به 1.1 تن می رسد.

وبگاه پرستاردر حال حاضر بیشتر از 50 عدد از این کروکودیل در باغ وحش مارینلند ملانسیای گرین ایلند استرالیا اسیر هستند. کاسیوس یکی از این کروکودیل ها است که حدود 100 سال عمر دارد و بزرگترین کروکودیل زنده در اسارت دنیا محسوب می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com