ورود کاربر

بزرگترین عنکبوت جهان

بزرگترین عنکبوت جهان

وبگاه پرستاربزرگترین عنکبوت شناخته شده جهان یک عنکبوت گولیث پرنده خار نر است. این عنکبوت که از رده ترافوسا بلوندی (Theraphosa blondi) است توسط اعضای گروه پابلو سن مارتین ونزوئلا در آوریل 1965 به دام انداخته شد. طول پاهای این عنکبوت 28 سانتیمتر است و برای پوشاندن یک بشقاب غذاخوری کافی است. این گونه در نواحی ساحلی جنگل های بارانی سورینام، گینه و گینه نو یافت می شود و در ونزوئلا و برزیل نیز گزارش شده است.

وبگاه پرستارنمونه دست آموز این عنکبوت توسط برایان بورنت جوجه کشی و پرورش داده شد که طول پاهای وی 28 سانتمیتر و وزن آن 170 گرم بود. این رکورد گیری در فوریه 1998 انجام شد. طول عمر این عنکبوت 10 سال است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com