ورود کاربر

سمی ترین عنکبوت جهان

سمی ترین عنکبوت جهان

وبگاه پرستاراگر سمی ترین را به عنوان سمی ترین برای انسان در نظر بگیریم (از آنجایی که بعضی عنکبوت ها دارای سمی هستند که در حیوانات مختلف سمیت متفاوتی دارد)، سمی ترین عنکوب جهان عنکبوت تار قیفی سیدنی به نام آتراکس روبوستوس (Atrax robustus) است. این عنکبوت بومی سیدنی استرالیا است و بیشتر در ایالت نیوولز یافت می شود. تنها 0.2 میلی گرم بر کیلوگرم سم عنکبوت نر برای کشتن انسان کافی است. عنکبوت تار قیفی ماده نسبت به نر سم کم خطر تری دارد. سم مذکر این عنکبوت چهار تا شش برابر سمی تر است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com