ورود کاربر

آکادمی گینس-حیوانات

بزرگترین گربه دنیا

بزرگترین گربه دنیا

وبگاه پرستارنامش هرکول است، یک لیگر(liger) (پیوند شیر و ببر) است که در حال حاضر در ساحل میرتل بیچ سفری (Myrtle Beach Safari) در منطقه حفاظت شده جنوب کارولینا زندگی می کند. طول قد آن 33/3 متر است و در حالت ایستاده 25/1 متر (49 اینچ) قد دارد و وزن آن 2/418 کیلوگرم (922 پوند) است.

بزرگترین عنکبوت جهان

بزرگترین عنکبوت جهان

وبگاه پرستاربزرگترین عنکبوت شناخته شده جهان یک عنکبوت پرنده خوار جالوت (Theraphosa blondi) است که در نمایشگاه پابلو سن مارتین ریو کاور ونزولا در آپریل 1965 گرفته شد. این عنکبوت دارای پاهایی به طول 28 سانتی متر است، که برای پوشاندن بشقاب غذاخوری کافی است. طول بدن این عنکبوت 280 میلی متر، وزن 50گرم عمر 10 سال است و برای اولین بار در سال 1804 کشف شد.

خطرناک ترین مورچه جهان

خطرناک ترین مورچه جهان

وبگاه پرستارخطرناک ترین مورچه جهان مورچه کله گاوی به نام مایرمسیا پایریفورمیس (Myrmecia pyriformis) است که در نواحی ساحلی استرالیا یافت می شود. در زمان حمله این مورچه هم از نیش و هم از فک خود به طور همزمان استفاده می کند. حداقل سه تلفات انسانی از سال 1936داشته است، آخرین کشته یک کشاورز اهل ویکتوریا در سال 1988 بوده است.

وبگاه پرستاراین مورچه را بول داگ می نامند زیر در حین حمله مصمم بوده و با قدرت حمله می کند. بیش از حد تهاجمی است و ترس اندکی از نسل بشر دارد، در طی هر حمله چندین بار نیش می زند و با هر نیش سم بیشتری را به داخل بدن میزبان می فرستد. سم وی در طول 15 دقیقه می تواند انسان را بکشد. طول بدن آن 20 میلی متر است، 0.015 گرم وزن دارد و طول عمر آن 21 روز است.

بلند قد ترین خر جهان

بلند قد ترین خر جهان

وبگاه پرستاربلند قد ترین خر جهان رومولوس (Romulus) نام دارد. یک ماموت جک استاک (Mammoth Jackstock) آمریکایی 9 ساله است و 172.72 سانتیمتر قد دارد. 8 فوریه 2013 ثبت رکورد شده است.

خر کوتاه قد جهان

خر کوتاه قد جهان

وبگاه پرستارخر کوتاه قد جهان نیهای (KneeHi) است. سال 2007 متولد شده است، 64.2 سانتیمتر قد دارد، 26 ژولای 2011 ثبت شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com