ورود کاربر

گرانترین آرایش موی جهان

گرانترین آرایش موی جهان

وبگاه پرستارگرانترین آرایش موی جهان به قیمت 8000 پوند (16420 دلار) توسط استوارت فیلیپس (Stuart Phillips) در سالن آرایش خودش در کاونت گاردن لندن در 29 اکتبر 2007 انجام شده است. شخصی که این پول را پرداخته است بورلی لاتو (Beverley Lateo) از پیزا ایتالیا بوده که آرایشگر مناسبی در ایتالیا پیدا نکرده بود و به استوارت فیلیپس مراجعه کرده بود. وی تمامی اروپا را زیر و رو کرده و از مجلات مختلف اسم استوارت فیلیپس و شهرت وی را دیده بود. انگار استوارت توانسته بود نظر وی را جلب کند زیرا برای آرایش دیگری وقت گرفته بود.

وبگاه پرستاراین پکیج رکورد شکن آرایش شامل ناهار با شامپاین، ماساژ سر و جمجمه، انتخاب فرآورده آرایشی و درمان آرایشی مورد نظر، رفت و برگشت با لیموزین به فرودگاه و البته مهارت های آرایشی خود استوارت فیلیپس بود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com