ورود کاربر

آکادمی گینس-اعمال انسان

سنگین ترین وزنه برداری با ریش

سنگین ترین وزنه برداری با ریش

وبگاه پرستاراین رکورد متعلق به انتاناس کونتریماس (Antanas Kontrimas) از ترکیه است که 26 ژوئن 2013 در لیتوانی رکورد گیری شد. وی 63.80 کیلوگرم با ریش خود بلند کرد.

سنگین ترین وزنه ای که با زبان بلند شد

سنگین ترین وزنه ای که با زبان بلند شد

وبگاه پرستارسنگین ترین وزنه ای که با زبان بلند شده است 12.5 کیلوگرم وزن دارد و توسط توماس بلکترون انگلیسی بلند شده است. این رکورد در 1 اگوست 2008 ثبت شده است.

سنگین ترین وزن کشیده شده

سنگین ترین وزن کشیده شده

وبگاه پرستارکوین فست (Kevin Fast) در 17 سپتامبر 2009 توانست گلوبمستر 3 (CC-177 Globemaster III) که هواپیمایی با 188.83 تن وزن است را تا فاصله 8.8 متر در مقر نیروی هوایی کانادا در ترنتون اونتاریو بکشد.

ازدواج سنگین ترین مرد جهان

خروج سنگین ترین مرد جهان

وبگاه پرستارمانوئل یوریب در سال 2008 با کلادیو سولیس ازدواج کرد و یکی از معدود مواردی بود که وی در طی یک دهه از خانه خارج شد. علیرغم خانه نشین بودن،وی روحیه خوبی داشت و قسم خورد که هر چه در توان دارد بکار ببندد تا رکورد خود را بشکند. وی فردی باز و صادق بود و امروز صبح در سن 48 سالگی درگذشت. تسلیت ما به خانواده و دوستان مانوئل یوریب.

طولانی ترین بوس جهان

طولانی ترین بوس جهان

وبگاه پرستارطولانی ترین بوس جهان 58 ساعت و 35 دقیقه و 58 ثانیه طول کشید و متعلق به اکاچای تیانارات و لاکسانا تیرانارات (Ekkachai Tiranarat و Laksana Tiranarat) از اهالی تایلند است و در فوریه 2013 رکورد گیری شده است. در این رقابت 9 زوج شرکت کردند و شامل یک زوج متاهل 70 ساله نیز بود و جایزه آن یک جفت حلقه الماس بود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com