ورود کاربر

سنگین ترین مرد جهان

سنگین ترین مرد جهان

وبگاه پرستارمانوئل یوریب (Manuel Uribe)، سنگین ترین مرد جهان در سن 48 سالگی درگذشت.

وبگاه پرستاررکود جهانی گینس و ما به خانواده و دوستان آقای یوریب تسلیت می گوییم. مانوئل اهل مونتری مکزیک بود و در سال 2006 رکورد سنگین ترین مرد جهان را بدست آورد. وی در آنزمان 560 کیلوگرم وزن داشت. با کمک برنامه تلویزیونی ثبت رکورد، وی وزن کم کرده و در سال 2006 به 381 کیلوگرم رسید. اما در سال 2009 دوباره وزن زیاد کرد و به 416 کیلوگرم رسید. در سال 2012 وی 444.6 کیلوگرم وزن داشت.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com