ورود کاربر

بزرگترین خانواده پشمالوی جهان

بزرگترین خانواده پشمالوی جهان

وبگاه پرستارویکتور لاری گومز، گابریل دنی راموس گومز، لویزا لیلا دی لیرا اسویس و جسوس مانوئل فایاردو اسویس (همگی از مکزیک) چهار عضو خانواده پر موی جهان هستند که پنج نسل است از بیماری خیلی نادری به نام هیپر تریکوزیس تعمیمی مادرزادی (Congenital Generalized Hypertrichosis) رنج می برند و مشخصه آن وجود موی زیاد در صورت و لگن است. زنان از موی روشن تا متوسط پوشیده شده اند در حالیکه 98% بدن مردان خانواده از موهای سیاه و کلفت پوشیده شده است و تنها پنجه دست و پای آنها مو ندارد. پدر و مادر خانواده در حال حاضر در سیرک ملی مکزیک کار می کنند.

وبگاه پرستارتمامی اعضای این خانواده با دانشمندان همکاری کرده و در تجزیه و تحلیل ژنی شرکت کرده اند و در نتیجه این بررسی ژن های مسئول CGH، شواهد مهمی مبنی بر لینک های چندین نشانگر بازوی بلند کروموزوم X مشخص شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com