ورود کاربر

بیشترین نوزاد زنده متولد شده از یک حاملگی

بیشترین نوزاد زنده متولد شده از یک حاملگی

وبگاه پرستارروز 29 ژانویه سال 2009 تیتر اخبار جهان به نادیا سولیمان (Nadya Suleman) از ایالات متحده تعلق گرفت که شش پسر و دو دختر را همزمان بدنیا آورد. زایمان وی در بیمارستان کایسر پرماننت بلفلاور کالیفرنیا انجام شد. بچه ها وی از طریق لقاح داخل لوله (IVF) تلقیح شده بودند و نه هفته زودتر به دنیا آمدند. هشت قلوی وی زنده ماندند.

وبگاه پرستارسولیمان در فلرتون کالیفرنیا به دنیا آمد. وی تک فرزند آنجلا ویکتوریا و اسیر عراقی به نام دود سولیمان بود. والدین وی در لاس وگاس در سال 1974 ازدواج و در سال 1999 طلاق گرفتند. وی مجوز تکنسین روانشناسی دارد و به عنوان تکنسین در بیمارستان کار می کرد که دچار آسیب کمر شد. وی در سال 2006 مدرک لیسانس خود در رشته رشد و تکامل کودکان را گرفت. نهایتا در سال 2009 هشت قلو (اکتاپل) خود را به دنیا اورد و مشهور شد. این دومین هشت قلوی زنده ای بود که در ایالات متحده متولد شدند و یک هفته بعد نرخ بقای هشت قلوها را شکسته و همه زنده ماندند. هشت قلوی دیگر توسط شکو در سال 1998 بدنیا آمده بودند. نادیا در حال حاضر در مجموع 14 بچه دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com