ورود کاربر

باریک ترین کمر جهان

باریک ترین کمر جهان

وبگاه پرستارباریکترین کمر جهان متعلق به خانم کتی جانگ از آمریکا است. وی متولد 1937 بوده و دارای قد 1.72 سانتیمتر است و کمر کرست شده وی حدود 38.1 سانتیمتر است. بدون کرست کمر وی 53.34 سانتمیتر است.

علاقه اش به لباس های ویکتوریایی موجب شد که در سن 38 سالگی شروع به پوشیدن کمربند ورزشی 15.24 سانتیمتری کند و به تدریج آن را کاسته و کمر خود را به 66.4 سانتیمتر برساند. وی هرگز روی کمرش جراحی انجام نداده است. از سال 1983 به بعد وی 23 ساعت در روز کرست کمر پوشیده و فقط روزانه یکساعت برای حمام کردن کرست خود را خارج کرده است.

وبگاه پرستاروی مادر سه فرزند است، اما هرگز خوردن رژیم غذایی خاص و ورزش را برای حفظ کمر باریکش رها نکرده است. وی می گوید: من هرگز قصد رکورد شکنی و ثبت رکورد نداشتم، فقط می خواستم لباسی مناسب سنم بپوشم.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com