ورود کاربر

سنگین ترین تولد

سنگین ترین تولد

وبگاه پرستارغول خانم آنا بیتز از نیی سان کانادا (تولد 6 آگوست 1846 وفات 5 آگوست 1888) با قد 241.3 سانتیمتر در روز 19 ژانویه 1879 بچه ای به دنیا آورد که وزن تولد وی 9.98 کیلوگرم و قد وی 71.12 سانتیمتر بود. وی در سویل اوهایو ایالات متحده زایمان کرد. این نوزاد که رسما نامگذاری نشده بود و بیب نامیده می شد، متاسفانه 11 روز بعد فوت کرد.

وبگاه پرستارگزارش شده بود که کیسه آب انا پاره شده و شش گالون مایع آمنیوتیک دفع کرده بود. پدرش گفته بود که نوزاد در زمان تولد کاملا سالم و طبیعی بوده و ظاهر یک بچه شش ماهه داشته است. آنا در لندن با مارتین ازدواج کرد که 236.22 سانتیمتر قد داشت و هر دو با سیرک سفر کرده و کار می کردند و بخاطر قد و بالای خود معروف بودند. در مجموع هر دوی آنها 477.52 سانتیمتر قد داشتند و رکورد بلندترین زوج زنده جهان را حمل می کردند. هنوز این رکورد پابرجا است و کسی آن را نشکسته است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com