ورود کاربر

بیشترین تعداد فرزند

بیشترین تعداد فرزند

وبگاه پرستاربیشترین تعداد فرزند ثبت شده رسمی که از یک مادر متولد شده باشند، 69 بچه است که از همسر فئودور واسیلیوف (Feodor Vassilyev) بین سال هال 1707 تا 1782 متولد شده اند. خانواده واسیلیوف یک خانواده کشاورز اهل شیویا (Shuya) روسیه بودند. در 27 حاملگی وی توانسته بود 16 دو قلو، هفت سه قلو و چهار چهارقلو بدنیا بیاورد.

وبگاه پرستاراین مورد در مجله مونستاری موسکو توسط نیکلوسک در تاریخ 27 فوریه 1782 گزارش شده است، که در آن شناسنامه تولد همه بچه ها وجود دارد. قابل ذکر است که تنها دو بچه وی در دوران نوزادی مردند و مابقی به بزرگسالی رسیدند.

فئودور واسیلیوف از زن اول خود 69 بچه:

4 x 4 = 16

7 x 3 = 21

16 x 2 = 32

یعنی 27 زایمان و 69 بچه و از زن دوم خود 18 بچه:

6 x 2 = 12

2 x 3 = 6

هشت تولد و 18 بچه داشته است.

وی در مجموع از 35 زایمان 87 بچه داشته است که 84 نفر آنها به بزرگسالی رسیده و تنها 3 بچه مرده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com