ورود کاربر

مسن ترین انسان جهان

مسن ترین انسان جهان

وبگاه پرستاربیشترین سن تایید شده با سند و مدرک برای انسان 122 سال و 164 روز است که متعلق به خانم ژانت لوئیس کلمنت (Jeanne Louise Calment) از فرانسه می باشد. وی روز 21 فوریه سال 1875 به دنیا آمد و در یک خانه سالمندان در ارلس در جنوب فرانسه در روز 4 آگوست 1997 درگذشت. وی شاهد وقایع زیادی از جمله عبور لوئیس بلروت (Louis Blérot) از کانال انگلیس در سال 1909، باز شدن برج ایفل (Eiffel Tower) در سال 1889 وقتی 14 ساله بود، تولد لوئیس پاستور (Louis Pasteur)، اولین دور تور دی فرنس (Tour de France)، جنگ جهانی اول، ون گوک، ... بوده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com