ورود کاربر

آکادمی گینس-بدن انسان

بلند ترین موی سر دنیا

بلند ترین موی سر دنیا

آیا می دانید بلندترین موی سر دنیا متعلق به چه کسی است. رکورد بلندترین موی سر دنیا که در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است، وبگاه پرستارمتعلق به خانم ژی کیوپینگ (XIE QIUPING) از چین است که در رکورد گیری سال 2004 دارای موی سر به طول 5.627 متر بوده است.

بزرگترین جمجمه انسان

بزرگترین جمجمه انسان

وبگاه پرستاربه طور طبیعی سر انسان دارای گنجایش 950 تا 1800 سانتی متر مکعب است که به سن و سایز بدن بستگی دارد. بزرگترین کله و جمجمه ای که تا کنون ثبت شده است مربوط به یک مرد عقب افتاده ذهنی بوده است که دارای گنجایش جمجمه 1980 سانتی متر مکعب بوده است.

بلندترین موی گوش انسان

بلندترین موی گوش انسان

وبگاه پرستاررکورد بلندترین موی گوش مربوط به انتونی ویکتور (Anthony Victor) از هندوستان است که 18.1 سانتی متر طول دارد.

بلندترین موی ابرو

بلندترین موی ابرو

بلندترین ابروی جهان چند متر است؟ رکورد بلندترین موی ابرو متعلق به ژنگ شوسن (Zheng Shusen) چینی به طول 19.1 سانتی متر است که در 6 ژانویه 2016 رکورد گیری شده است و در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. وی 81 ساله است.

بلند ترین مژه جهان

بلند ترین مژه جهان

آیا بلندی مژه یعنی زیبایی چشم؟ تاثیر مژه بلند بر زیبایی صورت بر همگان روشن است. رکورد وبگاه پرستاربلندترین مژه جهان متعلق به استوارت مولر (Stuart Muller) امریکایی است که 6.99 سانتی متر طول مژه های وی است و در 7 دسامبر 2007 رکورد گیری شده است. این رکورد از سال 2007 به نام استورات مولر ثبت شده است و هنوز کسی نتوانسته است این رکورد را بشکند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com