ورود کاربر

درمان هموروئید در منزل

وبگاه پرستاربرای رفع سریع درد و خارش نیاز نیست بلافاصله به اورژانس به عنوان سریعترین راه مراجعه کنید و یا بدنبال رفع سریع ناراحتی از طریق مسدود کردن و رفع هموروئید باشید. بهترین درمان برای هموروئید اغلب کارهایی است که در منزل انجام می شود.

وبگاه پرستاربسیاری از این نکات برای پیشگیری از یبوست و دفع راحت مدفوع است. اینکار از هموروئید قبل از تشکیل شدن آن جلوگیری می کند.

رفع درد و خارش مقعد

وبگاه پرستارحمام نشیمن گرم: خیساندن خود در وان آب گرم به مدت 15 دقیقه در هر بار مفید است. اینکار را دو یا سه بار در روز و پس از هر بار اجابت مزاج انجام دهید. لازم نیست که حتما تمام بدن خود را در داخل وان بخیسانید. می توانید در یک لگن یا ظرف دیگر که گنجایش بیشتر از سه اینچ آب دارد اینکار را انجام دهید. اگر می خواهید منطقه مقعد و لگن خود را تمیز کنید، از صابون ملایم غیر معطر استفاده کنید و از سابیدن ناحیه اجتناب کنید.

وبگاه پرستاربعد از حمام نشیمن و تمیز کردن ناحیه مقعد، با دستمال خشک به آرامی به مقعد و ناحیه ضربه بزنید و خشک کنید. از مالیدن پارچه یا حوله خودداری کنید. می توانید از سشوار با هوای سرد استفاده کنید و احساس بهتری داشته باشید.

وبگاه پرستارهمچنین حمام های نشیمن آماده ای در بازار وجود دارد که می توانید روی توالت فرنگی گذاشته و راحتتر داخل آن بنشینید.

وبگاه پرستارمالیدن مسکن ها: در بازار پمادها و پدهای خاصی وجود دارد که آغشته به روغن نارون کوهی یا فندوق وحشی است و به رفع درد و خارش کمک کرده و عوارض جانبی ندارد. از بکارگیری انواع حاوی هیدروکورتیزون به مدت بیشتر از یک هفته پرهیز کنید مگر با دستور پزشک معالج.

وبگاه پرستارکمپرس یخ: کمپرس سرد کوچکی روی نقطه آزارانده قرار دهید و اینکار را چندبار در روز تکرار کنید. می تواند درد را کاسته و تورم را اندکی کاهش دهد.

وبگاه پرستاراستفاده از مسکن: مسکن های بدون نسخه خوراکی مثل استامینوفن، آسپرین، ایبوپروفن نیز می توانند به رفع درد کمک کنند.

وبگاه پرستاراز خاراندن ناحیه پرهیز کنید. ممکن است به پوست ناحیه آسیب زده و موجب تحریک و بدتر شدن خارش و همچنین افزایش ریسک عفونت شوید.

وبگاه پرستارپوشیدن کتان: از لباس زیر گشاد و کتانی استفاده کنید. این پارچه ها ناحیه را خشک نگهداشته و جلوی جریان هوا را نمی گیرند و از تجمع رطوبت جلوگیری می کنند؛ زیرا رطوبت می تواند هموروئید را تشدید کند.

عادات دفعی خوب

وبگاه پرستارنشستن بر تخت شاهی را محدود کنید. اگر بعد از چند دقیقه دفع نداشتید، بلند شوید و از زور زدن و انتظار اجتناب کنید. سعی کنید برای خود یک روتین و عادت ایجاد کنید و هر روزه همان روتین را تکرار کنید.

وبگاه پرستارآرام باشید. اگر دستمال توالت تحریک کننده است، ابتدا موضع را بشویید. یا از دستمال های مرطوب بازاری، گلوله پنبه یا دستمال بدون الکل نوزاد استفاده کنید.

وبگاه پرستارمدفوع خود را نگه ندارید: زمانی که احساس دفع داشتید، بلافاصله دستشویی کنید. منتظر زمان بهتر و مکان بهتر نباشید. مدفوع می تواند روی هم جمع شود. اینکار موجب افزایش فشار و تنش به ناحیه مقعد می شود. زمانی که احساس دفع مدفوع داشتید، هر چه زودتر در حد امکان دفع کنید.

وبگاه پرستارسعی کنید در وضعیت چمباتمه دفع کنید. اگر تنها توالت فرنگی دارید، از یک چهارپایه یا تعدادی دفتر تلفن برای زیر پای خود استفاده کنید. بالا بردن زانو و نشستن بر روی توالت موجب تغییر وضعیت شده و می تواند دفع و اجابت مزاج را راحت تر کند.

مشکل را تشدید نکنید

وبگاه پرستاربا عادات غلط درد خود را چند برابر نکنید. غذاهای حاوی فیبر زیاد بخورید. فیبر موجب نرم شدن مدفوع و حرکت راحت تر آن در بدن می شود. غذاهایی مثل لوبیا، حبوبات دیگر، دانه های کامل، نان سبوس دار، میوه های تازه و سبزیجات سرشار از فیبر می باشند. در صورت لزوم از مکمل فیبر استفاده کنید. برای اجتناب از تولید گاز و نفخ، فیبر رژیم غذایی خود را به تدریج افزایش دهید.

وبگاه پرستارمایعات زیاد بنوشید. سطح مایعات بدن خود را بالا نگهدارید تا مدفوع نرم و راحت داشته باشید. آب بهترین گزینه است. در سراسر روز مایعات و بخصوص آب بنوشید. آب آلو برقان یک مسهل طبیعی است و می تواند به دفع راحت کمک کند.

وبگاه پرستارمرتب ورزش کنید. ورزش منظم حتی راه رفتن ساده به مدت 20-30 دقیقه به پیشگیری از یبوست و دفع راحت کمک می کند. بنابراین روزانه و بطور منظم ورزش کنید.

وبگاه پرستارزمان کار کردن خوب نفس بکشید. زمان کار کردن رایج است که نفس خود را حبس کرده و زور می زنند یا در تلاش برای برداشتن یا هل دادن اشیا نفس خود را حبس می کنند. اینکار برای مبتلایان یا افراد در خطر هموروئید مضر است و می تواند موجب تشدید درد و خونریزی شود. بنابراین نفس خود را هنگام کار و فعالیت حبس نکنید.

وبگاه پرستاراز بالش استفاده کنید. روی یک کوسن یا بالش بجای سطح سخت بنشینید. به رفع تورم هموروئید کمک می کند. همچنین از تشکیل هموروئیدهای جدید پیشگیری می کند.

وبگاه پرستاراستراحت کنید. بین زمان های طولانی نشستن یا ایستادن و یا ساعات طولانی کار و فعالیت، وقفه هایی در نظر بگیرید و حداقل به مدت 5 دقیقه استراحت کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com