ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

3- مراقبت از پوست

مراقبت از پوست
  • اولاً برای مراقبت از پوست خود، همیشه پوست خود را از اشعه ماوراء بنفش خورشید حفظ کنید. این اشعه می تواند سلول های تولید رنگدانه پوست را تحریک کرده و ظاهر اسکار آکنه را بدتر کند. همچنین ممکن است رنگدانه ها و لکه و خال های جدید را موجب شود.
  • از محصولات مراقبت از پوست سبک استفاده کنید. بایستی از آب داغ در زمان تمیز کردن صورت اجتناب کنید، زیرا آب داغ موجب خشکی پوست می شود، لازم است که آب نسبتا ولرم استفاده کنید.
  • بطور منظم و به موقع لایه برداری کنید. لایه برداری به دور ریختن پوست مرده و رو آمدن پوست جدید و تازه کمک می کند، پوست صافی که زیر پوست های مرده است.
  • از بازی کردن و فشار دادن لکه ها و اسکارها اجتناب کنید.
  • زیاد آب بنوشید
  • رژیم غذایی متعادل بخورید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com