ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

2- استفاده از کرم ها و درمان های طبی

استفاده از کرم ها و درمان های طبی
  • می توانید از یک کرم حاوی کورتیزون برای کاهش التهاب پوست و تقویت بهبودی پوست استفاده کنید.
  • می توانید از کرم های سفید کننده استفاده کنید. باید کرم سفید کننده ای استفاده کنید که دارای ترکیباتی از قبیل آربوتین (arbutin)، اسید کوییک (kojic acid)، عصاره الکلی، ویتامین C و عصاره توت باشد. این ترکیبات به روشن کردن پوست و رفع رنگدانه های زیادی پوست کمک می کنند، رنگدانه هایی که توسط اسکار آکنه ایجاد شده است و در عین حال موجب تحریک یا آسیب پوستی نمی شود.
  • از لایه بردار شیمیایی گلیکولیک (glycolic) استفاده کنید که به لایه های عمقی تر پوست نفوذ می کند.
  • فرآورده های پوستی حاوی رتینوئید (retinoid) مفید هستند. طریقه مصرف این ترکیبات به دقت رعایت شود.
  • استفاده از فیلر را در نظر بگیرید.
  • لایه برداری مکانیکی و شیمیایی توسط متخصص را در نظر بگیرید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com