ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

1- استفاده از روش های طبیعی

استفاده از روش های طبیعی
  • یکی از بهترین درمان های طبیعی برای رفع اسکار (اثر یا جای زخم) آکنه از صورت استفاده از آب لیمو است، آب لیمو دارای خاصیت سفید کنندگی و رنگ بری است و به روشن شدن اسکار آکنه به طور موثری کمک می کند. شما می توانید دو پیمانه آب لیمو و دو پیمانه آب را با هم مخلوط کرده (به نسبت مساوی) و سپس این محلول لیمو را مستقیما روی اسکار آکنه بر روی صورت خود بمالید. هرچند بایستی از مالیدن آب لیمو به پوست اطراف اجتناب کنید. این محلول لیمو را بایستی 15 تا 20 دقیقه بعد شست. بخاطر داشته باشید که بلافاصله کرم مرطوب کننده روی پوست بمالید، پس از اینکه آب لیمو را شستید، زیرا اسید سیتریک موجود در لیمو ممکن است پوست شما را خیلی خشک کند.
  • یکی دیگر از درمان های طبیعی که می توانید با آن لایه برداری کنید، جوش شیرین است. جوش شیرین به کم کردن رد آکنه از صورت کمک می کند. فقط لازم است که یک قاشق جوش شیرین و دو قاشق آب را با هم مخلوط کنید و یک خمیر رقیق درست کنید. سپس این خمیر را با حرکت دایره ای روی کل صورت خود بمالید و با سرانگشت خود با حرکات دایره ای پوست صورت را ماساژ دهید. تقریبا 2 دقیقه ماساژ دهید بخصوص روی اسکار آکنه ها را. سپس صورت خود را با آن گرم شسته و با ضربات آرام حوله پوست خود را خشک کنید. حوله را موقع خشک کردن به پوست خود نمالید.
  • استفاده از عسل: عسل یک داروی طبیعی فوق العاده عالی برای تمیز کردن آکنه ها و جوش ها از صورت و رفع نشانه های قرمزی است که از جوش بجای می ماند.
  • می توانید آلو ورا را نیز تست کنید. این ماده گیاهی پوست را جوان و مرطوب می کند و رفع اسکار آکنه را تقویت می کند.
  • از تکه های یخ روی موضع اسکار استفاده کنید.
  • خمیر چوب صندل نیز مفید است.
  • استفاده از سرکه شربت سیب نیز کمک کننده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com