ورود کاربر

طریقه انجام طب فشاری

طریقه انجام طب فشاری

وبگاه پرستاربرای انجام طب فشاری (acupressure) بایستی نقاط را شناخته و به مدت یک تا سه دقیقه به هر نقطه فشار وارد کنید. اگر نقطه درست را انتخاب کرده باشید متوجه می شوید، زیرا وقتی فشار وارد می کنید نسبت به قسمت های مجاور بیشتر درد دارد. بایستی فشار را آنقدر زیاد کنید که احساسی بین لذت و درد را تجربه کنید. با توجه به سایز نقطه فشار، ممکن است از نوک انگشت، بند انگشت، مداد پاک انتهای مداد برای وارد کردن فشار استفاده شود.

وبگاه پرستارفشار بایستی یکنواخت و محکم باشد تا چی ضعیف شده را تقویت کند. این فشار یکنواخت انرژی داده و نیروی چی را ارتقاء می دهد. اگر چی بلوکه و مسدود شده باشد، بهتر است در حالی که محکم روی نقطه فشار وارد می شود، همزمان مالش داده و حرکات خلاف عقربه ساعت ایجاد کرد. این فشار جریان چی را مجددا به راه انداخته و به تخلیه مریدیان ها کمک می کند. چی سپس ماهیت و شیره زندگی را به سراسر بدن ارسال می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com