ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

34- ماسک ماست

ماست

وبگاه پرستارماست محصولی است که از شیر درست می شود و دارای مواد مغذی زیادی برای پوست است. بخاطر اسید لاکتیک موجود در ماست، خاصیت رنگ بری دارد. ترکیبات زیر برای تمامی انواع پوست مناسب است.

وبگاه پرستاربه آرامی ماست را روی پوست خود بمالید و چند دقیقه رها کنید و سپس آن را با آب گرم بشویید. این کار را هر روز به مدت چند هفته انجام دهید و تغییر چشمگیر قیافه خود را شاهد باشید.

وبگاه پرستارمی توانید از ترکیب یک قاشق ماست و نصف قاشق عسل استفاده کنید. این خمیر را به مدت 10 تا 15 دقیقه روی پوست بگذارید و با آب ولرم بشویید. تون پوست بهبود خواهد یافت. این ماسک بایستی هر روز استفاده شود.

وبگاه پرستاربطور بدیل، ماست و آب لیمو و کمی جو پرک را قاطی کنید. یک خمیر غلیظ ایجاد می شود که به صورت ماسک روی صورت خود بگذارید. این روش موجب مرطوب و براق شدن پوست می شود.

وبگاه پرستارتمامی این نکات در مورد روشن تر کردن رنگ پوست را من روی پوست خودم امتحان کرده ام و خوشحال هستم که چنین تجربه خوشایندی را با دیگران در میان بگذارم، بخصوص کسانی که مثل قبلا من دارای پوست تیره و لک دار و زشت هستند. اگر تجربه خود را با در میان بگذارید، ما آن را به دیگران منتقل خواهیم کرد. لطفا با تکمیل و بلوغ این مبحث همکاری کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com