ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

29- روش پوست کردن پرتقال

روش پوست کردن پرتقال

وبگاه پرستارروش پوست کندن پرتقال به معنی جمع کردن عناصر طبیعی است که برای پوست به طور طبیعی خاصیت رنگ بری دارد. برای استفاده از این روش، لازم است که پوست مقداری پرتقال را گرفته و زیر نور خورشید خشک کنید و بگذارید که بطور کامل خشک شود. سپس، آن را آسیاب کرده و پودر صاف و نرمی تهیه کنید و آن را شیر مخلوط کرده و یک خمیر مخصوص درست کنید که ماسک عالی برای روشن کردن رنگ پوست صورت است. این خمیر را یکبار در روز روی پوست ناحیه ای که می خواهید روشنتر شود بمالید و اجازه دهید در هوای اتاق خشک شود. سپس بعد از 13-20 دقیقه آن را با آب گرم بشویید و پوستی روشن و نرم بدست آورید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com