ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

25- ماسک تخم مرغ

تخم مرغ

وبگاه پرستاراگر پوست ضعیف و تیره دارید، نگران نباشید؛ رازی را با شما در میان می گذارم – تخم مرغ. بله، تخم مرغ فوق العاده مغذی بوده و سلامت بدن را بهبود بخشیده و انرژی لازم برای کار روزانه را تامین می کند. اما اثر خیلی عالی تر تخم مرغ در روشن کردن رنگ پوست است. حالا صورت خود را بشویید، یک تخم مرغ بشکیند و زرده آن را جدا کنید. سفیده تخم مرغ را انتخاب کرده و به صورت خود با یک گلوله پنبه بمالید. 15 دقیقه صبر کنید تا به طور طبیعی خشک شود و سپس با آب تازه آن را بشویید.

وبگاه پرستارهمچنین می توانید زرده تخم مرغ را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و به صورت خود بمالید. ماسک عسل و زرده تخم مرغ را به مدت 15 دقیقه روی پوست صورت خود بگذارید و سپس آن را با آن بشویید. بهتر است ماسک عسل و زرده تخم مرغ را شب ها قبل از خواب استفاده کنید و با آب سرد بشویید. بعد می بینید که پوستتان چقدر نرم و براق شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com