ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

23- ماسک گوجه فرنگی

گوجه فرنگی

وبگاه پرستارگوجه فرنگی خیلی جالب است و سرشار از ویتامین C است، ویتامینی که برای سلامتی بدن و سلامت و بهبود پوست لازم است. خیلی ساده، گوجه فرنگی را به برش های نازک قاچ کرده و آن را روی صورت بگذارید. بگذارید که به طور عادی روی پوست خشک شود و سپس آن را با آب تازه بشویید. علاوه بر این، می توانید آب گوجه فرنگی را با کمی آب لیمو مخلوط کرده و به مدت 15 دقیقه روی پوست صورت و گردن بمالید.

وبگاه پرستاربه علاوه، می توانید آب گوجه فرنگی را با کره شیر قاطی کرده و 30 دقیقه روی پوست صورت و گردن بمالید. سپس پوست خود را بشویید. برای ماسک مرکب، آب گوجه فرنگی و آووکادو را ترکیب کنید و روی پوست صورت و گردن استعمال کنید. این ترکیب را بمدت 30 دقیقه رها کرده و بعد با آب گرم بشویید. گوجه فرنگی در ترکیب با ماست نیز موثر است. ماسک گوجه فرنگی و ماست را به مدت 20 دقیقه رها کرده و سپس با آب سرد بشویید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com