ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

21- ماسک عصاره پاخرسی

عصاره پاخرسی

وبگاه پرستاردرخت پاخرسی (Bearberry) نوعی درختچه است که از تیره آرکتوستافیلوس (Arctostaphylos) از خانواده اریکاسه (Ericaceae) بوده و همیشه سبز است و گاهی اوقات برای پوشش زمین کاشته می شود. برگ های کوچک و چرمی آن حاوی آسترژینات دارویی و رنگ هستند. این برگ ها توسط بومیان آمریکا به عنوان تنباکو استفاده می شود. همچنین برای غذا و نوشیدنی از این برگ و میوه این گیاه استفاده می کنند.

وبگاه پرستارعصاره پاخرسی عموما در محصولات زیبایی و آرایشی استفاده می شود و یکی از مفید ترین ترکیبات طبیعی برای روشن کردن و سفید کردن سریع پوست است. دلیل استفاده از عصاره پاخرسی وجود هیدروکینون (hydroquinone) و آربوتین (arbutin) در این عصاره است که پوست تیره را روشن می کند. همچنین برای محافظت پوست در مقابل آفتاب عالی است. می توان این عصاره را مستقیما روی پوست استعمال کرد و یا به عنوان کرم و مخلوط با آب و یا مخلوط با مقداری گلیسرین ترکیب کرد و یک خمیر عالی بدست آورد که برای روشن و سفید کردن پوست عالی است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com