ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

20- ماسک ریشه شیرین بیان

ریشه شیرین بیان

وبگاه پرستاریکی دیگر از درمان های خانگی برای اسکار و روشن کردن طبیعی پوست که ایمن هم هست، استفاده از ریشه شیرین بیان است. این راهی طبیعی برای بهبود رنگ پوست است. ریشه شیرین بیان در درمان بیماری های پوستی مثل پسوریازیس (psoriases) و اگزما (eczema) استفاده می شود. این ترکیب طبیعی حاوی گابریدین (gabridin) است که می تواند تولید ملاتونین را کاسته و سلول های پوستی را متعادل سازد. ریشه شیرین بیان به خلاص شده از لکه های کدر پوست و اسکار زخم و جوش بر روی پوست کمک می کند.

وبگاه پرستارتقریبا تمامی عطاری ها ریشه شیرین بیان می فروشند و می توانید آن را جوشانده و با استفاده از گلوله پنبه روی پوست گردن و صورت خود بمالید. می توان بعد از مالیدن عصاره شیرین بیان بر روی پوست تا صبح آن را رها کرد و صبح روز بعد با آب تازه آن را شست. به علاوه، می توانید آب گوجه فرنگی، خمیر چوب صندل، آب لیمو، خیار و عصاره شیرین بیان را ترکیب کنید. این مواد را ترکیب کرده و روی صورت بگذارید و به مدت 30 دقیقه رها کنید. سپس با آب آن را بشویید. می توانید این عمل را دو بار در هفته انجام دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com