ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

19 - ماسک آرد برنج

پودر برنج

وبگاه پرستاربرای سفید کردن پوست خود از آرد برنج استفاده کنید، کاری که عموما در کشورهای آسیای میانه و شرق آسیا انجام می شود. پودر برنج سرشار از اسید آمینوبنزوئیک (aminobenzoic acid) است و نقش ضد آفتاب دارد و از پوست در مقابل اشعه خورشید محافظت می کند. علاوه بر این، پودر برنج سرشار از ویتامین C، ویتامین E و سایر آنتی اکسیدان ها است که موجب روشن تر شدن پوست و جلوگیری از پیری پوست می شود. می توانید پودر برنج را با شیر و آب گرم مخلوط کرده و به صورت ماسک روی صورت و گردن خود استعمال کنید. ماسک را به مدت 30 دقیقه نگهداشته و سپس با آب گرم بشویید. می توانید این کار را دو بار در هفته تکرار کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com