ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

12- آرد نخود و گوجه فرنگی

آرد نخود و گوجه فرنگی

وبگاه پرستارآرد نخود برای رفع آفتاب سوختگی معروف است، بخصوص در هندوستان. می توانید یک ماسک صورت ساده از آرد نخود و گوجه فرنگی در منزل بسازید و دیگر از خودتان نخواهید پرسید که: چطور پوستم را روشن تر کنم و کدام غذا و ماده غذایی برای پوست من مناسب تر است. این ماسک از نظر سفید کنندگی پوست واقعا تاثیر عالی دارد. دو یا سه قاشق آب گوجه فرنگی و 2 قاشق آرد نخود را مخلوط کنید. این مخلوط را به صورت خمیر در آورده و روی پوست خود بمالید. ماسک را بین 15-20 دقیقه روی پوست خود رها کنید و سپس با آب ولرم آن را بشویید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com