ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

11- ماسک لیمو و عسل

ماسک لیمو و عسل

وبگاه پرستاراستفاده از ماسک صورت طبیعی راهی آسان و ارزان برای روشن کردن پوست صورت است. هم عصل و هم لیمو در هر آشپزخانه ای یافت می شود. یک قاشق عسل و یک قاشق آب لیمو را با هم خود قاطی کنید. سپس مخلوط را روی پوست صورت خود بمالیند و حدود 20 دقیقه رها کنید تا خشک شود. سپس با آب سرد و مثل همیشه صورت خود را بشویید. بعد از اعمال این ماسک، احساس می کنید که صورتتان نرم تر و صاف تر شده است. بطور خلاصه، یکی از مهمترین کارهایی که افراد طالب راه های طبیعی روشن کردن پوست خود هستند باید انجام دهنده، استفاده از این ترکیب است. زیرا مخلوط لیمو و عسل یک ماده خانگی است که تاثیر معجزه آسایی دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com