ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

8- زردچوبه، خمیر صندل و شیر

زردچوبه، خمیر صندل و شیر

وبگاه پرستاراین هم یک راه با کلاس دیگر برای روشن کردن طبیعی پوست است و مورد علاقه عده زیادی از مردم جهان است. اینها تعدادی از معروف ترین ترکیبات مواد سفید کننده بازاری مشهور است که به رفع ناخالصی های پوست کمک می کنند. تنها چیزی که لازم است تهیه کنید، مقداری شیر، یک قاشق زردچوبه و 2 قاشق پودر چوب صندل است. شیر را کم کم به مخلوط اضافه کنید تا به خمیری غلیظ دست یابید. سپس این خمیر را روی پوست خود مالیده و حدود 20 دقیقه رها کنید، سپس پوست خود را با آب سرد بشویید. در واقع، این یکی از موثرترین و ساده ترین شیوه هایی است که به این سئوال پاسخ داده است: چطور در خانه رنگ پوست خود را روشن تر کنیم!

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com