ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

6- جو پرک و شکر

جو پرک و شکر

وبگاه پرستاریکی دیگر از راه های روشن کردن پوست و بخصوص پوست صورت استفاده از ماسک صورت جو پرک و شکر است که بروی پوست صورت مالیده می شود.

وبگاه پرستاراینکه ترکیب جو و شکر را برای خاصیت روشن کنندگی پوست روی صورت بمالیم کمی عجیب است اما حقیقت دارد. برای استفاده از این مواد غذایی طبیعی قدرتمند، فقط به حدود 3 قاشق غذاخوری شکر و یک مشت جو نیاز دارید. این دو ماده را به همراه کمی آب لیمو با هم ترکیب کنید تا زمانی که به خمیری نسبتا زمخت همانند روشور حمام درآید. این خمیر نباید خیلی نرم باشد و بایستی کمی قوام و بافت داشته باشد. می توانید حالا صورت یا بدن خود را با این خمیر کیسه کشی کنید. این کار را به طور منظم انجام دهید. دو بار در هفته کافی است تا به نتیجه دلخواه دست یابید. فراموش نکنید که این خمیر را همانند روشور حمام استفاده می کنید و نباید محکم مالش داد که به پوست آسیب بزند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com