ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

5- پوست پرتقال خشک و ماست

پوست پرتقال خشک و ماست

وبگاه پرستاریکی دیگر از ترکیبات مفید برای روشن کردن طبیعی پوست استفاده از پوست خشک شده پرتقال است. می توانید در منزل پوست پرتقال را خشک کرده و سپس بعد از پودر کردن آن، یک ماسک موثر با ماست تهیه کنید. بهتر است پوست پرتقال را زیر نور خورشید خشک کنید. بایستی پوست پرتقال به طور کامل خشک شده باشد و شکننده باشد.

طرز تهیه و استعمال
  • پوست خشک پرتقال را آسیاب کنید و پودر نرم و یکدست تهیه کنید.
  • یک قاشق غذاخوری از پودر پوست پرتقال و یک قاشق ماست ساده و تازه غیر معطر با هم مخلوط کرده و خمیر یکدستی از آن تهیه کنید.
  • مخلوط را روی پوست خود مالیده و حدود 15-20 دقیقه رها کنید.
  • سپس پوست خود را با آب سرد بشویید.

در صورت علاقمندی به ماسکها، ماسک های زیر را نیز بخوانید:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com