ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

2- اسید کوجیک

اسید کوجیک

وبگاه پرستاریکی دیگر از نکاتی که در اینجا بحث می شود، روشن کردن سریع و موثر پوست در منزل با استفاده از اسید کوجیک (kojic acid) است. اسید کوجیک یکی از مشتقات طبیعی است که از قارچ و سایر محصولات شبه قارچ تهیه می شود. این عنصر طبیعی همچنین از برنج یا شراب برنج (ماکولی) تهیه می شود. بنابراین اسید کوجیک در حقیقت برای پوست فوق العاده مفید است و به روشن تر شدن پوست به شیوه ای طبیعی و سریع کمک می کند. اسید کوجیک به مهار فعالیت تیروزیناز (tyrosinase) می پردازد و بدینوسیله از تولید طبیعی ملانین در لایه بالایی پوست جلوگیری می کند. این ماده علاوه بر کمک به روشن شدن سریع و طبیعی پوست، هیچ عارضه ای نیز بجای نمی گذارد. بنابراین همیشه اسید کوجیک قابل توصیه است و عقیده بر این است که یکی از سفید کننده های برتر پوست است که با تاثیر طبیعی به روشن کردن سریع پوست می پردازد و اولین بار در ژاپن تهیه و تولید شده است.

ترکیبات مورد استفاده برای خمیر اسید کوجیک:
  • ژل یا کرم یا لوسیون معمولی
  • نصف تا یک قاشق اسید کوجیک
طریقه درست کردن و استعمال ماسک اسید کوجیک:
  • اول و مهمتر از همه، لازم است که از آب تمیز برای شستن صورت و گردن خود استفاده کنید و با آب تمیز و صابون ملایم صورت و گردن خود را به دقت شسته و ماساژ دهید.
  • کوجیک اسید آماده را تهیه کرده و به آن ژل یا کرمی که معمولا استفاده می کنید، اضافه کنید. همچنین می توانید از لوسیون استفاده کنید و به همان نتیجه برسید.
  • مخلوط را خوب هم بزنید و بدقت روی صورت و گردن خود بمالید و اجازه دهید مدتی روی پوست بماند.
  • اینکار را دو بار در روز، هر روز به مدت 1-2 ماه انجام دهید.
  • بایستی توجه داشته باشید که در بعضی از افراد بخصوص کسانی که دارای پوست نازک و حساس هستند، اسید کوجیک موجب راش های پوستی می شود، بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از این عارضه این است که ابتدا مقداری از ترکیب را روی پوست خود در یک نقطه غیر از صورت امتحان کنید. اگر حساس نبودید، آنوقت از این روش استفاده کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com