ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

1- آب پرتقال

آب پرتقال

وبگاه پرستاراین یکی از موثرترین نکات در روشن کردن طبیعی پوست در منزل است که می خواهم بطور کامل در مورد آن بنویسم.

وبگاه پرستارشاید ویتامین C یکی از اساسی ترین ترکیبات لازم برای مراقبت از پوست باشد و خوشبختانه، این ویتامین بطور فراوان در پرتقال وجود دارد. به علاوه، پرتقال دارای خاصیت رنگ بری است که می تواند موجب روشن تر شدن و سفید تر شدن سریع پوست شود.

وبگاه پرستارمطالعات نشان داده است که نوشیدن منظم آب پرتقال تازه بطور زیادی به بهبود قوام پوست و همچنین تغذیه پوست کمک می کند. برای یادگیری طریقه سفید کردن پوست خود، می توانید از پرتقال به دو شکل استفاده کنید.

  • پوست پرتقال خشک شده را پودر کرده و پودر یکدست پوست پرتقال دهید. یک قاش از ماست ساده با یک قاشق از پودر پوست پرتقال با هم ترکیب کرده و خمیر درست کنید. این خمیر را روی پوست صورت خود بمالید و حدود 15 تا 20 دقیقه نگهدارید. سپس پوست خود را به دقت با آب سرد بشویید. اینکار کمک می کند که لکه ها و نشانه های روی پوست صورت خیلی سریعتر محو شوند. اینکار را یک یا دو بار در هفته انجام دهید، اما بخاطر داشته باشید که زیاده روی مناسب نیست (بیشتر از دو بار در هفته خوب نیست) زیرا موجب نازک شدن پوست و حساس شدن آن می شود.
  • روش دیگر ترکیب کردن یک پینچ (یک سوم قاشق مربا خوری) پودر زردچوبه با دو قاشق آب پرتقال و درست کردن خمیر زردچوبه با آب پرتقال است. این خمیر را قبل از خواب مستقیما روی پوست صورت خود و گردن بمالید. از سوی دیگر می توانید این خمیر را به پاها و دستان خود نیز بمالید. صبح روز بعد پوست خود را بشویید. این خمیر را روزانه استفاده کنید تا به بهترین نتیجه دلخواه برسید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com