ورود کاربر

سه ماسک ضد آکنه صورت خانگی برتر

سه ماسک ضد آکنه صورت خانگی برتر

آکنه، جوش سرسیاه، جوش نوک سیاه، جوش صورت، جای جوش، جای آکنه، رفع جوش صورت، آکنه صورت، راه های رفع جوش صورت؛ اینها کلماتی است که فراوان در اینترنت جستجو می شوند. ماسک های ضد جوش صورت خانگی بهترین درمان ها برای رفع آکنه و از بین بردن اسکار آکنه هستند. این ماسک ها از ترکیبات طبیعی مفیدی ساخته می شوند که پوست را تغذیه کرده و مشکلات مربوط به آکنه صورت را رفع می کنند.

عسل در هر سه ماسک این مقاله استفاده می شود. عسل پوست را مرطوب و تغذیه می کند و با حفظ رطوبت پوست موجب نرمی پوست می شود و تجدید سلول های پوست صورت را تحریک و تقویت می کند.

عسل برای پوست های مستعد جوش زدن خیلی مفید است زیرا دارای اثر ضد عفونی کننده و خاصیت ضد باکتری است. تاثیر طبیعی ضد التهاب آن به کاهش قرمزی و التهاب ناشی از آکنه و جوش کمک می کند. بهتر است از عسل خام و ارگانیک استفاده شود تا عسل بازی و فراوری شده که ممکن است موادی به آن زده باشند که موجب تحریک پوست شود.

مواد اولیه ای از قبیل لیمو، سرکه سیب، چای سبز، زردچوبه و شیر همگی برای کاهش آکنه و رفع جای جوش در صورت مفید هستند. در ادامه مقداری از خواص این مواد اولیه به اختصار ذکر می شود:

  • همانند عسل، لیمو هم دارای خاصیت ضد میکروبی و ضد التهابی است.
  • اسیدهای آلفا هیدروکسیل موجود در سرکه سیب به کاهش روزنه های سربسته پوست و رفع سلول های مرده پوست کمک می کند. به علاوه، سرکه سیر به رفع کدورت و لکه های تیره، بازیافت اسیدیته و pH طبیعی پوست کمک کرده، وقوع منافذ پوست را کاهش می دهد.
  • چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان است که با اثرات مضر رادیکال های آزاد مبارزه می کند و به حفظ شفافیت، صافی و ظاهر جوان پوست کمک می کند. چای سبز دارای خاصیت ضد التهاب نیز هست.
  • زردچوبه برای درمان مشکلات پوست مفید است که بخاطر خاصیت ضد باکتری، ضد التهاب و آنتی اکسیدان آن است. همچنین به محو شدن لکه ها و اسکار آکنه در صورت کمک می کند.
  • شیر خام حاوی اسید لاکتیک است که به عنوان یک لایه بردار و اثرات ضد پیری مختلف، برای بهداشت پوست مفید است.

در ادامه سه دستور تهیه ماسک برتر ضد جوش سر سیاه یا آکنه صورت معرفی می شود. اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از این ماسک ها، صورت خود را شسته و تمیز کنید و تمامی اثرات لوازم آرایش از صورت را پاک کنید. شستن و تمیز کردن صورت به باز شدن منافذ پوست و نفوذ عمقی تر ماسک در پوست کمک می کند.

ماسک های زیر در این مقاله معرفی می شوند:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com