ورود کاربر

مراقبت تسکینی ایدز

HIV (ویروس نقص ایمنی انسانی) ویروسی است که از طریق مایعات بدن مثل خون، شیر، مایع منی یا ترشحات واژن از شخصی به شخص دیگر منتقل می شود. همانطور که ویروس تکثیر می شود، به سیستم ایمنی بدن انسان آسیب وارد کرده، منجر به بیماری و عفونت می شود.

AIDS (سندرم نقص اکتسابی سیستم ایمنی) مرحله پیشرفته عفونت HIV است. ایدز می تواند به عفونت های شدیدی بیانجامد زیرا این ویروس به سلول های سفید خون حمله می کند، سلول هایی که بدن را در مقابل عفونت محافظت می کنند. بعضی از بیماران ایدزی دچار انواع خاصی از سرطان ها می شوند که با ویروس ایدز در ارتباط است.

در طی دهه گذشته و با پیشرفت داروها و معرفی درمان های ضد رتروویروس خیلی فعال (HAART)، بیماری ایدز از یک بیماری حاد به یک بیماری مزمن تبدیل شده است. بیماران مدت طولانی تری زندگی می کنند، اما به مراقبت تخصصی و متمرکز نیاز دارند.

علائم و درمان HIV/AIDS - نقش مراقبت تسکینی در ایدز

مراقبت تسکینی نوع مراقبت بهداشتی تخصصی است که مخصوص کسانی است که با بیماری های جدی و مزمن از قبیل ایدز مبتلا هستند. هدف از مراقبت تسکینی بهبود کیفیت زندگی هم بیمار و هم خانواده و همراهان وی است. مراقبت تسکینی را می توان برای هر سنی و در هر مرحله ای از بیماری استفاده کرد. مراقبت تسکینی را می توان همزمان با درمان بیماری استفاده کرد.

اگر با بیمار مبتلا به ایدز (HIV/AIDS) زندگی می کنید، مراقب تسکینی می تواند به طور زیادی در درمان علائمی از قبیل درد، خستگی، تنگی نفس، درمان عوارض جانبی داروها و درمان ها از قبیل تهوع، استفراغ و اسهال کمک کننده باشد. به علاوه، تیم های مراقبت تسکینی می توانند به شما در رفع افسردگی، اضطراب و ترس کمک کرده، مشکلات ناشی از ناشناخته های مواجهه با تشخیص ایدز را برطرف کنند. گزینه های درمانی ممکن است شامل دارو درمانی به علاوه ماساژ درمانی، تکنیک های ریلکسیشن و خیالپردازی هدایت شده باشد.

تیم مراقبت تسکینی تنها به بیمار کمک نمی کنند، بلکه به خانواده نیز کمک می کنند. تیم مراقبت تسکینی از تکنیک های برقراری ارتباط خاصی استفاده می کنند و زمان زیادی با بیمار و خانواده صرف می کنند. همچنین تیم مراقبت تسکینی به بیمار و خانواده وی در آماده شدن برای آینده کمک می کنند.

مراقبت تسکینی به همراه مراقبت معمول ایدز می تواند به بیمار و خانواده وی کمک کند که به بهترین کیفیت ممکن زندگی دست یابند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com