ورود کاربر

سکسکه

سکسکه چیست؟

وبگاه پرستارسکسکه زمانی رخ می دهد که یک گرفتگی یا اسپاسم دیافراگم را منقبض کرده و موجب نفسی می شود که ناگهان توسط بسته شدن طناب های صوتی (گلوت) متوقف می شود. بسته شدن طناب های صورتی موجب صدایی می شود که سکسکه نامیده می شود.

وبگاه پرستاراگر معده خیلی باز شده باشد (پر شدن و اتساع معده) موجب بروز سکسکه می شود. در حالی که سکسکه آزارنده و گاهی خجالت آور است، اما معمولا خودبخود برطرف شده و به درمان نیاز ندارد.

وبگاه پرستارسکسکه مقاوم به سکسکه ای گفته می شود که بیشتر از 48 ساعت ادامه داشته باشد. اگر سکسکه بیشتر از یک ماه باقی بماند، سکسکه غیرقابل درمان اطلاق می شود. هر دوی این نوع سکسکه ها نشانگر وجود مشکل جدی سلامتی است و مستلزم بررسی بیشتر است.

وبگاه پرستاردرمان سکسکه مقاوم و غیرقابل درمان بستگی به علت زمینه ای دارد و ممکن است از درمان دارویی تا طب سوزنی تا جراحی متغیر باشد. گاهی اوقات ممکن است برای کنترل سکسکه چندین درمان لازم باشد.

درمان سکسکه چیست؟

وبگاه پرستارسکسکه (Hiccups) یک اختلال بی ضرر بوده و بدون درمان برطرف می شود. اما اگر سکسکه شما را ناراحت می کند، اقدامات خانگی ایمن می تواند به رفع علائم کمک کند.

  • بلعیدن یک قاشق شکر دانه ای خشک. این راه حل در بیماران دیابتی ممنوع است
  • حبس کردن نفس و شمردن آرام از یک تا ده
  • تنفس سریع در یک پاکت یا کیسه پلاستیکی برای مدت محدودی
  • نوشیدن سریع یک لیوان آب سرد

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com