ورود کاربر

فهرست مطلب

هپاتیت (Hepatitis)

هپاتیت

مشکل چیست؟

هپاتیت التهاب سلول های کبدی است. هپاتیت بیشتر در اثر عفونت ویروسی رخ می دهد که می تواند یک بیماری حاد یا مزمن باشد. هپاتیت ممکن است در اثر تماس با داروها یا توکسین ها نیز رخ دهد.
هپاتیت A از طریق دهانی منتقل می شود، اغلب بخاطر آلودگی آب یا بهداشت ضعیف و در زمان مسافرت رخ می دهد، در مکان های مراقبت روزانه و خانه های سالمندان نیز شایع است. می توان از این هپاتیت با استفاده از واکسن پیشگیری کرد.
هپاتیت B از طریق جلدی منتقل می شود و اغلب حاصل تماس جنسی، مصرف تزریقی مواد، مادر به نوزاد یا احتمال انتقال خون است. می توان از این هپاتیت نیز با واکسن پیشگیری کرد.
هپاتیت C از طریق جلدی منتقل می شود، اغلب بخاطر مصرف مواد و کمتر بخاطر تماس جنسی سرایت می کند. در حال حاضر واکسنی ندارد.
هپاتیت D نیز از راه پوست منتقل می شود و برای انتقال سلول به سلول به هپاتیت B نیاز است. برای هپاتیت D در حال حاضر واکسن وجود ندارد.
هپاتیت E از طریق دهان منتقل شده و حاصل آب آلوده است. اختلال مزمنی به نام هپاتیت E و همچنین واکسن هپاتیت E وجود ندارد.
هپاتیت G از طریق پوست منتقل می شود و با عفونت مزمن مرتبط است اما بیماری کبدی مهمی نیست.
تماس با داروها (حتی دوزهای درمانی)، مواد یا سموم می تواند موجب هپاتیت شود. معمولا بروز بیماری در طی چند روز مصرف رخ می دهد و ممکن است در طی چند دوز اول نیز رخ دهد. مواد دارای سمیت کبدی (Hepatotoxic) شامل استامینوفن (acetaminophen)، کربن تتراکلراید (carbon tetrachloride)، بنزن ها (benzenes)، والپوریک اسید (valproic acid) است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com