ورود کاربر

جراحی هموروئید

وبگاه پرستاردر بعضی از بیماران مبتلا به هموروئید، رژیم غذایی و سبک زندگی سالم و استفاده از داروهای بدون نسخه کفایت نمی کند و بایستی هموروئید آنها به شیوه ای دیگر درمان شود.

وبگاه پرستارهمچنین رویه هایی برای کوچک یا خارج کردن هموروئید وجود دارد از قبیل استفاده از لیزر برای بریدن بافت هموروئید و قطع و خشکاندن آن که در مطب پزشک انجام می شود. گرچه این ها کمتر دردناک هستند و عوارض کمتری دارند؛ اما جراحی ممکن است بهترین گزینه برای درمان بلند مدت هموروئید باشد، بخصوص اگر هموروئید خیلی بزرگ یا خیلی دردناک است یا خونریزی زیاد دارد.

وبگاه پرستارجراحی هموروئید یک رویه ایمن است و موثرترین درمان برای هموروئید است. اما هنوز به خوردن غذاهای سرشار از فیبر و مایعات فراوان، اجتناب از یبوست، مراقبت از باسن و مقعد برای پیشگیری از هموروئیدهای جدید یا عود هموروئید قبلی نیاز است.

وبگاه پرستاربرای تعیین بهترین رویه درمانی برای هر بیمار، بایستی با پزشک جراح عمومی مشورت کرد.

هموروئیدکتومی

وبگاه پرستارجراحی خارج کردن هموروئید را هموروئیدکتومی (hemorrhoidectomy) می نامند. در این رویه پزشک از طریق جراحی برش های کوچکی بر روی مقعد ایجاد کرده و مقعد را باز می کند.

وبگاه پرستارممکن است این رویه تحت بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی انجام شود. هموروئیدکتومی اغلب به صورت سرپایی انجام می شود و معمولا در همان روز عمل بیمار ترخیص می شود.

وبگاه پرستاراز آنجایی که برش های انجام شده تا حدودی حساس هستند و ممکن است بخیه لازم باشد، ناحیه می تواند سفت و دردناک باشد.

وبگاه پرستارمعمولا بهبودی از جراحی هموروئیدکتومی دو هفته طول می کشد، اما ممکن است حتی به 3 تا 6 هفته هم بکشد و بعد از گذشت این زمان بیمار احساس نرمال شدن داشته باشد.

رویه درمانی پرولاپس و هموروئید

وبگاه پرستاررویه درمانی پرولاپس و هموروئید (PPH) را هموروئیدکتومی استاپل شده (stapled hemorrhoidectomy) نیز می نامند. در PPH پزشک از یک وسیله مثل تیغ یا استاپلر برای جابجایی هموروئید استفاده کرده و جریان خون به هموروئید را قطع می کند. سپس هموروئید بدون خونریزی و با گذر زمان خشکیده و می میرد و قطع می شود.

وبگاه پرستاراین رویه برای درمان هموروئید بیرون زده یا بدون بیرون زدگی و یا هموروئیدی که از مقعد کاملا خارج شده است، استفاده می شود.

وبگاه پرستاردر این رویه هموروئید به جایی حرکت داده می شود که کمترین پایانه عصبی وجود دارد، بنابراین کمتر از هموروئیدکتومی سنتی درد دارد. همچنین دوره بهبودی بعد از عمل سریع تر است و خونریزی و خارش کمتری دارد. همچنین عوارض این رویه خیلی کمتر است.

مراقبت پس از جراحی هموروئید

وبگاه پرستارشایعترین عارضه پس از جراحی هموروئید درد است، بخصوص زمانی که بیمار اجابت مزاج دارد. می توان از مسکن های بدون نسخه از قبیل استامینوفن، آسپرین یا ایبوپروفن استفاده کرد. خیساندن مقعد در حمام نشیمن نیز مفید است. ممکن است نرم کننده های مدفوع به دفع راحت تر و بدون درد کمک کنند.

خطرات جراحی هموروئید

وبگاه پرستارجراحی بواسیر یا هموروئیدکتومی یک رویه ایمن و رایج است. هرچند عوارض و خطرات احتمالی جراحی هموروئید عبارتند از:

  • خونریزی
  • عفونت
  • واکنش به بیهوشی

وبگاه پرستارممکن است بخاطر تورم یا اسپاسم عضلات تا مدتی در دفع ادرار مشکل داشته باشید.

وبگاه پرستاراگر دریچه مقعد (اسفنکتر آنال) در طی جراحی زیاد آسیب دیده باشد، ممکن است دچار دفع تصادفی اندکی مدفوع یا دفع گاز شوید که به آن بی اختیاری مدفوع (fecal incontinence) اطلاق می شود.

وبگاه پرستاردر صورت مشاهده موارد زیر پس از جراحی بواسیر، به پزشک یا پرستار خود زنگ بزنید و مشورت کنید:

  • خونریزی چشمگیر
  • ناتوانی دفع ادرار یا مدفوع
  • تب بالا

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com