ورود کاربر

نقاط طب فشاری مرتبط با لیبیدو

قلب

دروازه روحیه (Spirit Gate)

وبگاه پرستارنقطه هفت که نقطه قلب یا هفت قلب است و دروازه روحیه (Spirit Gate) نیز نامیده می شود، حقیقتا دروازه روح است. زمانی که این دروازه بسته باشد، شخص تحریک پذیر، مضطرب و بی قرار می شود. قلب توسط دریچه محصور شده و قادر به استراحت نیست. مابقی بدن از حضور قلب محروم می شود. بی خوابی، اضطراب و افسردگی رخ می دهد. هماهنگی بدن به هم خورده و بزودی آشوب بپا خواهد شد. برای حفظ آرامش و نظم زندگی، دروازه روح بایستی باز و تمیز باشد. زمانی که این دروازه باز است، عشق، لذت، شادی در زندگی وجود خواهد داشت.

وبگاه پرستارنقطه هفت قلب (Heart Seven) در قسمت قدامی مچ دست، حدود یک یا دو اینچ پایین تر از چین اتصال دست به ساعد قرار دارد. این نقطه در مرکز مچ دست بین تاندون ها قرار دارد. فشار وارد کرده و به آرامی با انگشت خود با حرکات دایره ای ماساژ دهید. این کار را به مدت 2 دقیقه انجام دهید. آرامش مغزی را تجربه کرده و بار قلبتان سبک می شود.

کبد

نقطه کبد سه (Liver Three)

وبگاه پرستارزمانی که نقطه کبد سه (Liver Three) فعال می شود، اکثر مردم حرکت عالی و انرژی بخشی در سراسر بدن خود تجربه می کنند. این حس به کاهش خستگی، رفع بی خواب و تسکین درد کمک می کند. استفاده از طب فشاری بر این نقطه موجب آرامش و رهایی شما می شود. تحریک پذیری شخص برطرف شده، احساس خونسردی و امنیت خواهد داشت.

وبگاه پرستارنقطه کبد سه در روی پا بین انگشت بزرگ و انگشت دوم واقع شده است. انگشت خود را بین این دو انگشت بالا برده تا به جایی برسید که استخوان ها به هم می رسند و فشار را بر آن نقطه وارد کرده و با نوک انگشت خود به سمت مچ پا ماساژ و حرکت دهید و سپس به نقطه اول برگردید. انگشت خود را حین ماساژ دادن فقط نیم اینچ یا کمتر حرکت دهید.

ریه

طب فشاری ریه یک (Lung One)

وبگاه پرستار«خزانه مرکزی» محل اتصال مریدیان های زیادی است. این جایی است که جلوی بدن با پشت بدن ملاقات می کند، کبد و طحال به ریه وصل می شوند. طب فشاری ریه یک (Lung One) به تسکین افسردگی و کاهش احساس تحقیر و ندامت کمک می کند. باز کردن خزانه مرکزی به تنفس هوای تازه به زندگی حمایت می کند. اینکار امکان تجدید قوا و اتصال مجدد جریان چی را فراهم می سازد. بعد از فشار بر این نقطه احساس شادابی، تحمل و پذیرش دیگران را خواهید داشت.

وبگاه پرستارنقطه ریه یک بر روی قفسه سینه و دقیقا زیر استخوان ترقوه واقع شده است. دست خود را مستقیم به بیرون بلند کنید و یک مثلث عضلانی را احساس خواهید کرد که نقطه ریه یک در آن واقع شده است. روی این مثلث به طور یکنواخت و محکم به مدت یک دقیقه فشار وارد کنید و سپس بر خلاف عقربه ساعت یک دقیقه دیگر ماساژ دهید.

کلیه

نقطه کلیه یک (Kidney One)

وبگاه پرستار«چشمه جوشان» جریان چی را به سمت پایین می برد، همانند آب در آبشار. اگر مقدار چی بالا زیاد باشد، چشمه جوشان (Gushing Spring) آن را به پایین هدایت کرده و کنترل می کند. فشار آوردن بر نقطه کلیه یک (Kidney One) موجب رفع ترس و اضطراب و افزایش احساس امنیت می شود. همچنین احساس وفاداری را بهبود بخشیده در حالی که پارانویا یا هراس را کاهش می دهد.

وبگاه پرستارنقطه کلیه یک در کف پا بین انگشتان دوم و سوم پا واقع شده است. انگشت خود را بین انگشتان پا پایین ببرید تا به انتهای کف پا برسید. کلیه یک در نقطه مرکزی کف پا حدود یک سوم دورتر از واقع شده است. به مدت یک دقیقه فشار محکم یکنواخت وارد کرده و سپس یک دقیقه ماساژ دهید. ماساژ در خلاف عقربه ساعت باشد.


وبگاه پرستارنقاط زیاد دیگری وجود دارد که اعمال فشار بر آنها برای قوای جنسی مفید است و موجب بهبود لیبیدو می شود. می توان از این تکنیک به همراه ماساژ درمانی استفاده کرد. ضربه زدن ریتمیک بر نقاط فشاری به همراه فشار دردناک طب فشاری ترکیبی مناسب برای ریلکسیشن کامل و رفع تنش است.

وبگاه پرستاراین تکنیک بسیار لذت بخش بوده و می توان به عنوان سرگرمی آن را روی همسر خود پیاده کرد. البته بایستی از قبل تختخواب را حاضر کنید و بعد به ماساژ یا طب فشاری همسر خود بپردازید. وقتش رسیده است، جریان چی بدن خود را به جریان بیاندازید و از مزایای سکس مکرر لذت ببرید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com