ورود کاربر

  • زمانی که فقط تاریکی و سکون را بشناسم، زندگی ام گذشته یا آینده ای نخواهد داشت... اما انگشتان کوچک دستی ناگهان در دستان من قرار گرفت و مشت خالی گره خورده من را باز کرد، قلبم به تپش افتاد و به زندگی برگشتم.
  • زندگی یک سری درس پشت سرهم است که بایستی زندگی کرد تا آنها را آموخت
  • هر چیزی زیبایی های خود را دارد، حتی تاریکی و سکوت، و من آموختم در هر حالتی، بایستی راضی بود به رضای وی.
  • هیچ فرد بدبینی نتوانسته است راز ستاره ها را بفهمد. یا به سرزمین های جدید برود، یا درهای جدیدی به روح انسانی خود باز کند.
  • شخصیت به راحتی و به آرامی شکل نمی گیرد. تنها از طریق تجربه و آزمون و خطا و رنج کشیدن است که روح قوی می شود، اشتیاق و الهام به بلند پروازی و جاه طلبی شکل می گیرد و اینجا است که موفقیت ممکن می شود
  • همانطور که عقاب توسط پره پیکانی کشته می شود که از پرهای خودش درست شده است، دست دنیا نیز توسط مهارت های خودش زخمی می شود.
  • زندگی یا یک ماجراجویی بزرگ و لذت بخش است، یا هیچ نیست.
  • من آرامشی را نمی خواهم که از درک من فراتر است. من درکی می خواهم که برایم صلح و آرامش بیاورد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com