ورود کاربر

  • من در آرزوی انجام کاری بزرگ و بدیع هستم، اما وظیفه اصلی ما انجام کارهای کوچک است، به شکلی که انگار امری بزرگ و بدیع هستند
  • افراد کمی می دانند که چه فراوان در ورای تجربه اندک آنها وجود دارد. آنها به درون خود می نگرند و چیزی پیدا نمی کنند. بنابراین نتیجه میگیردند که بیرون از آنها هم چیزی وجود ندارد.
  • هیچ کس حق ندارد از خوشبختی استفاده کند که خودش ایجاد نکرده است.
  • شخص هرگز به خزیدن رضایت نمی دهد، زمانی که تکانه ای برای غرش احساس می کند.
  • تنهایی یعنی انجام اندک ها، با همدیگر یعنی اجرای بزرگترین ها و برترین ها
  • من می بینم، به همین خاطر خوشبخت هستم، چیزی که تو تاریکی می نامی، اما برای من نوری طلایی است. من دنیا را دریچه چشم خدا می بینم نه از دریچه مادی چشم انسان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com