ورود کاربر

هلن کلر (Helen Keller)

سخنان هلن کلر نمایانگر همیاری بی نظیر وی با ادبیات و جملات عاقلانه، پر بصیرت و آگاهی بخشی است که پیام امید داشته و پیشاهنگ اثربخشی، کارآمدی و اطمینان به خود در انتخاب مسیر زندگی است.

هلن کلر - helen keller

هلن کلر (تولد: 27 ژوئیه 1880، وفات: 1 ژوئیه 1968) یک نویسنده آمریکایی است که 12 جلد کتاب از وی در بازار وجود دارد. کتاب های وی بیشتر در حوزه علوم سیاسی است و سخنرانی ها وی برای میلیون ها نفر الهام بخش بوده است. علاوه بر جوایز و عنوان های متعددی که به حق در طول سالیان کسب کرده است، هلن کلر اولین شخص کر و کور است که توانسته است از دانشگاه مدرک لیسانس بگیرد.

سخنان هلن کلر که در ادامه آمده است، صرفنظر از چالشی که پیش روی شماست، ممکن است برای شما الهام بخش بوده و به شما انگیزه بدهد، هرچند چنین هم هست، در سخنان وی روحیه و مصمم بودن در تصمیات وجود دارد، وی تاثیر عمیق و متفاوتی بر دنیای اطراف خود می گذارد، صرف نظر از اینکه عوامل بیرونی چیست، یا با چه محدودیت هایی مواجه هستید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com