ورود کاربر

توزیع نرمال فعالیت الکتریکی قلب

دپولاریزاسیون دهلیزی
A - دپولاریزاسیون دهلیزی
دپولاریزاسیون دیواره بین بطنی از راست به چپ
B - دپولاریزاسیون دیواره بین بطنی از راست به چپ
دپولاریزاسیون ناحیه آنتروسپتال میوکارد بطنی
C - دپولاریزاسیون ناحیه آنتروسپتال میوکارد بطنی
دپولاریزاسیون بخش عمده ای از میوکارد بطنی از سطح به پریکارد
D - دپولاریزاسیون بخش عمده ای از میوکارد بطنی از سطح به پریکارد
دپولاریزاسیون تاخیری بخش خلفی قاعده ای بطن چپ و مخروط ریوی
E - دپولاریزاسیون تاخیری بخش خلفی قاعده ای بطن چپ و مخروط ریوی

اهمیت بالینی

هر گونه اختلال در توالی تحریک بافت های تخصصی قلب موجب اختلال ریتم قلب می شود که آریتمی نامیده می شود و یا موجب ناهنجاری هدایتی می شود که بلوک قلبی نامیده می شود.

مردم سه دسته اند، کسانی که موجب رخداد وقایع می شوند، کسانی که تماشاچی وقوع رخدادها هستند، و کسانی که اصلا نمی دانند اتفاقی افتاده است (انجیل)

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com