ورود کاربر

آموزش بهداشت

تدابیر پرستاری

پرستاران با توجه به تخصص بهداشتی و مراقبت بهداشتی و تجربه بلند مدت کار با مشتریان مراقبت بهداشتی نقش اساسی و حیاتی در ارتقای سلامت ایفا می کنند. در بسیاری از موارد پرستاران برنامه های ارتقای سلامت و غربالگری را شروع می کنند یا با سایر پرسنل مراقبت بهداشتی همکاری می کنند و برنامه ها و خدمات رفاهی در مکان های مختلف ایجاد می کنند.

به عنوان یک متخصص مراقبت بهداشتی، پرستاران مسئول هستند که فعالیت های تشویقی ایجاد کنند که موجب تقویت بهزیستی، خود شکوفایی و کمال فردی گردد. هر تماس و تعامل با مصرف کنندگان خدمات مراقبت بهداشتی بایستی به عنوان فرصتی برای ارتقای سلامت و ایجاد نگرش مثبت به سلامتی و رفتارهای سالم در نظر گرفته شود.

تمرینات تفکر نقادانه (Critical Thinking Exercises)

  1. دانشجوی مونثی که 2 سال است از سندرم روده تحریک پذیر رنج می برد، برای صحبت با پرستار درمانگر در مرکز بهداشت دانشکده قرار می گذارد تا افزایش استفاده از داورهای ضد اسهال را بحث کند. دانشجو می گوید: این روزها خیلی مشغول درس خواندن بوده ام و فعالیت های متعددی این ترم داشته ایم و درست غذا خورده ام. کدام عنصر ارتقای بهداشت پرستار را در بررسی و شناخت موقعیت دانشجو هدایت می کند؟ مبنای شواهد برای ارائه اطلاعات و برنامه های بهداشتی برای کمک به این بالغ جوان چیست که تصمیمات بهداشیت صحیح گرفته و رفتار بهداشتی مثبت و مناسب برگزیند؟ معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی قوت شواهد این اقدام چیست.

  2. مرد 40 ساله ای پس از سقوط از ماشین آلات ساختمانی و پس از ترخیص از بیمارستان به منزل بر می گردد. پرستار سه بار در هفته بازدید منزل انجام می دهد تا مراقبت از زخم شکم را انجام دهد. در طی یکی از ویزیت ها، مرد گزارش می دهد که تمرینات روتین روزانه خود را انجام نداده است و سئوال می کند که چه موقع می تواند ورزش معمول خود را از سر بگیرد. عواملی را تعیین کنید که روی توانایی وی برای شرکت در فعالیت های ورزشی و تمرین را مشخص کند. چه فاکتورهایی از رابطه کلی بین تناسب جسمی و سلامتی حمایت می کند؟ طرحی برای کمک به مرد جهت حفظ تون عضلانی و تقویت رفاه و بهزیستی وی تهیه کنید.

  3. پیرزن 70 ساله ای در نمایشگاه مرکز بهداشت محله که در دبیرستان نوه دختری اش برگزار می شود، دواطلبانه کمک می کند. وقتی پرستار هماهنگ ساز از وی سئوال می کند که آیا مایل است در برنامه غربالگری و سایر فعالیت های اطلاعاتی شرکت کند، وی پاسخ می دهد: خیر متشکرم. من خیلی پیر هستم و نمی توانم در مورد ارتقای سلامت فکر کنم. من فقط باید از مشکلات سلامتی مراقبت کنم که در حال حاضر دارم. چه شواهدی مبنی بر اهمیت راهبردهای ارتقای بهداشت برای سالمندان دیده می شود؟ چه اطلاعاتی باید در بحث با این زن در مورد ارتقای بهداشت سالمندان گنجانده شود؟ چه نوع اطلاعاتی باید در گیشه های مختلف این نمایشگاه گنجاند که برای این زن جوان مناسب باشد؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com