ورود کاربر

آموزش بهداشت

ارتقای سلامتی در طول عمر - دوران کهولت

ارتقای سلامت یک مفهوم و یک فرآیند است که در سراسر زندگی ادامه دارد.

ارتقای بهداست شامل غربالگری سلامتی نیز هست. چه موقع مداخلات غربالگری خاص مناسب هستند: غربالگری روتین ارتقای سلامتی برای بالغین را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

ارتقای سلامتی در طول عمر به چند دسته تقسیم شده است که عبارتند از:

1- ارتقای سلامتی در دوران نوجوانی

2- ارتقای سلامتی بالغین و میانسال ها

3- ارتقای سلامتی سالمندان

توجهات سالمندی (Gerontologic Considerations)

ارتقای سلامت برای افراد سالمند نیز به مهمی افراد دیگر است. گرچه 80% از مردم مسن تر از 65 سال دارای یک یا چند بیماری مزمن هستند و بسیاری دچار محدودیت فعالیتی می شوند، بالغین مسن به عنوان گروهی در نظر گرفته می شوند که بیشترین بهره را از برنامه های ارتقاء سلامتی می برند. سالمندان خیلی نسبت به سلامت خود هوشیار می شوند و سلامت خود را مثبت دانسته و خواهان اتخاذ اقداماتی هستند که موجب بهبود سلامت و رفاه آنها می شود. گرچه بیماری مزمن و معلولیت و ناتوانی ممکن است قابل رفع نباشد، این بالغین از فعالیت هایی سود می برند که موجب حفظ استقلال آنها و دستیابی به بالاترین سطح سلامتی ممکن می شود.

برنامه های ارتقای بهداشت مختلفی برای رفع نیازهای سالمندان تدوین شده است. هم سازمان های خصوصی و هم دولتی به فراخوان ارتقاء سلامتی واکنش نشان داده و برنامه های بیشتری برای خدمات به سالمندان تهیه کرده اند، زیرا سن جمعیت ها در حال افزایش است. برنامه ها و فعالیت های ارتقای بهداشت سالمندان همانند گروه های سنی دیگر است: تناسب جسمی و ورزش، تغذیه، ایمنی، مدیریت استرس (شکل).

ارتقای بهداشت
ارتقای سلامتی برای بالغین شامل تناسب جسمانی است. در این تصویر پرستاری مشغول آموزش تمرین و ورزش در یک مرکز مراقبت سالمندان است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com