ورود کاربر

آموزش بهداشت

ارتقای سلامتی در طول عمر - دوران نوجوانی

ارتقای سلامت یک مفهوم و یک فرآیند است که در سراسر زندگی ادامه دارد.

ارتقای بهداست شامل غربالگری سلامتی نیز هست. چه موقع مداخلات غربالگری خاص مناسب هستند: غربالگری روتین ارتقای سلامتی برای بالغین را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

ارتقای سلامتی در طول عمر به چند دسته تقسیم شده است که عبارتند از:

1- ارتقای سلامتی در دوران نوجوانی

2- ارتقای سلامتی بالغین و میانسال ها

3- ارتقای سلامتی سالمندان

نوجوانان (adolescents)

غربالگری سلامت بطور سنتی یکی از جنبه های مهم مراقبت بهداشتی نوجوانان بوده است. هدف شناسایی مشکلات سلامتی در سنین پایین است بطوریکه بتوان آنها را به موقع درمان کرد. امروزه ارتقای بهداشت فراتر از این غربالگری معلولیت ها رفته و شامل تلاش های وسیعی است که برای تقویت عملکرد مثبت بهداشتی از اوان زندگی به عمل می آید. از آنجایی که عادات بهداشتی و رفتارهای فرد از اوایل زندگی وی شکل می گیرد، نوجوانان بایستی به ایجاد نگرش بهداشتی مثبت تشویق و ترغیب شوند. به همین دلیل روز به روز برنامه های بیشتری برای ارتقای سلامت و عادات خوب بهداشتی در نوجوانان ارائه می شود. گرچه نتایج منفی اقدامات و رفتارهایی از قبیل سیگار کشیدن، رفتار جنسی خطرناک، سوء مصرف مواد و الکل، تغذیه بد در این برنامه های آموزشی تشریح می شود، بیشتر روی اهمیت تعلیم، اعتماد به نفس و رفتارهای سبک زندگی سالم تاکید می شود. پروژه هایی طراحی شده است که برای گروه های سنی خاص جذاب است و بیشتر روی تجربه یادگیری به صورت تفریح و لذت تاکید می شود و برنامه آموزشی جذاب، سرگرم کننده و مرتبط با گروه سنی و شرایط فراگیران تدوین می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com