ورود کاربر

آموزش بهداشت

ارتقای سلامتی در طول عمر

ارتقای سلامت یک مفهوم و یک فرآیند است که در سراسر زندگی ادامه دارد. سلامت یک بچه ممکن است تحت تاثیر اقدامات بهداشتی مثبت یا منفی مادر در دوران حامگی قرار گیرد. بنابراین، ارتقای بهداشت از قبل از تولد شروع شده، به نوجوانی، بلوغ و سالمندی بسط می یابد.

ارتقای بهداست شامل غربالگری سلامتی نیز هست. دانشکده پزشکان خانواده کانادا توصیه هایی برای معاینات بهداشتی دوره ای برای بالغین (ایگلار، کاتایل، متیو و همکاران، 2008) و بچه ها (گریگ، کونستانتین، کارسلی و همکاران، 2010) تدوین کرده است که مشخص می سازد چه موقع مداخلات غربالگری خاص مناسب هستند. غربالگری روتین ارتقای سلامتی برای بالغین را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

ارتقای سلامتی در طول عمر به چند دسته تقسیم شده است که عبارتند از:

1- ارتقای سلامتی در دوران نوجوانی

2- ارتقای سلامتی بالغین و میانسال ها

3- ارتقای سلامتی سالمندان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com